درباره ما

زعفران مصطفوی

زعفران مصطفوی همانند بسیاری از تولید کننده های صنعتی بزرگ دنیا اهدافی چون رضایت مشتری، ارتقاء کیفیت، افزایش کمیت و کاهش قیمت را در دستور کار خود قرار داده است و با توجه به شرایط کنونی کشور و در راستای اجرای اهداف توسعه ای کشور عزیزمان ایران، ایجاد اشتغال و صدور تولیدات به سایر کشورها را نیز در برنامه خود قرار داده است و بر آن است تا با دستیابی به دانش و فن آوری روز جهان و ارائه کیفیت مطلوب تولیدات، آینده ای روشن را برای مجموعه تحت مدیریت خود رقم زند. ما اعتقاد راسخ داریم و خود را متعهد می دانیم که با تمام توان در نیل به اهداف از پیش تعیین شده تلاش نموده و محصولاتی ارائه دهیم که با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشد، ضمن برآورد نیاز بازارهای داخلی و خارجی به لحاظ کمی و کیفی، توان اقتصادی خود را با اتکا به تولیدات کارامد خود مستحکم تر نماییم و علاوه بر این خود را کانون آموزش و فراگیری سایر تولید کنندگان در این صنعت قرار دهیم.

بیانیه ماموریت شرکت زعفران مصطفوی

ما به عنوان یک شرکت فعال در بزرگترین کشور تولید کننده و صادرکننده زعفران جهان، می خواهیم حامی و پرچم دار حرفه ای صنعت زعفران ایران در دنیا باشیم. می دانیم که موانع تجاری گوناگون، وجود تقلب و واسطه های متعدد و حضور رقبای مختلف، ما را با چالش های زیادی مواجه خواهد ساخت. ما در شرکت زعفران مصطفوی برای تحقق چشم انداز و رسالت خود عزمی راسخ داریم و رویکردهایی استراتژیک، بازارگرا، هم افزا و بین‌المللی اتخاذ کرده ایم. در همین راستا، نوآوری، تنوع در محصول و تمایز در خدمات را سرلوحه اقدامات خود قرار داده‌ایم. ما متعهد به نوآوری در کل زنجیره تامین زعفران؛ الگوگیری از برترین شرکت های جهان؛ بهره‌گیری از فناوری نوین فرآوری، انبارداری، توزیع و بازاریابی؛ رعایت ارزش‌های اساسی شرکت و توانمندسازی سرمایه انسانی خود هستیم. ما تلاش می‌کنیم بیشترین منافع تجاری، ارز‌آوری و اشتغال‌ زایی از «طلای سرخ ایران» را برای صنعت زعفران و مردم ایران به ارمغان بیاوریم.

بیانیه چشم انداز شرکت زعفران مصطفوی

نقش آفرینی استراتژیک در دستیابی ایران به جایگاه رهبر بازار زعفران جهان و تبدیل زعفران به کالای اساسی و پرمصرف تا سال 1410.

زنجیره تامین زعفران مصطفوی

زعفران مصطفوی با مدیریت تمامی بخش های زنجیره تامین زعفران توانسته زعفران با کیفیت ایرانی را از مزارع زر خیز خراسان بر سر سفره های مردم عزیز ایران و جهان بیاورد. از جمله بخش های این زنجیره می توان به:

 • مزارع :

  کشاورزان با آموزش های لازم از کاشت پیاز، تغذیه خاک، آبیاری ها تا برداشت را طبق استاندارد و رعایت بهداشت انجام می دهند.

 • کنترل کیفیت و درجه بندی :

  محصولات در بدو ورود به کارخانه توسط آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت مصطفوی تست می شوند. انواع آزمایش ها بر اساس استانداردهای تعریف شده برای درجه بندی و سایر ویژگی ها از جمله میزان رنگ (کروسین)، میزان عطر (سافرانال) و میزان طعم (پیکرو کروسین) انجام می شود تا محصولی که به دست مشتری می رسد، معرف نام مصطفوی و لایق سفره ایرانی باشد.

 • فرآوری و بسته بندی :

  یکی از حساس ترین مراحل تولید فرآوری محصول می باشد که باید در محیطی کنترل شده از نظر دما و رطوبت توسط افراد آموزش‌دیده انجام پذیرد. تمام مراحلی که در خط تولید یک به یک پشت سر گذاشته می شود، با رعایت کامل اصول بهداشتی و فنی انجام میگیرد تا کیفیت محصول تولیدی کاملا منطبق با استانداردهای مورد انتظار باشد و در نهایت با تایید واحد کنترل کیفیت، آماده ی بسته بندی و سپس حضور در سفره‌های پر مهر مشتریان گرامی باشد.

 • انبار ها:

  اگر ارزش زعفران ناب ایرانی بیشتر از طلا نباشد، کمتر هم نیست. به همین منظور انبار کردن محصولات ما در محیطی کاملا امن و سالم انجام می پذیرد. زعفران محصول ظریفی است که نگهداری از آن شرایط خاصی رو میطلبد. فاکتورهای محیطی به شکلی طراحی شده که کیفیت زعفران موجود در آنها حفظ بشود و محصولی که به دست مشتری می‌رسد از هر نظر با استانداردها مطابقت داشته باشد.

 • توزیع و فروش:

  محصولات مصطفوی از طریق اکثر فروشگاه‌های معتبر در دسترس مشتریان قرارگرفته است . کارشناسان فروش مصطفوی تلاش میکنن تا با معرفی دقیق محصولات و پاسخ به سوالات شما، کمک کنند تا خریدی آگاهانه و مطمئن داشته باشید. همچنین امکان خرید اینترنتی هم برای رفاه حال مشتریان فراهم شده است.

 • خدمات پس از فروش :

  هدف نهایی تمام تلاش هایی که در مجموعه مصطفوی، از ابتدا تا مرحله پایانی فروش انجام میگیرد، جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان گرانقدر است. در این راستا، همکاران واحد خدمات و پشتیبانی ما در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. مشتریان می توانند با ارائه نظرات و پیشنهادات ارزنده، ما رو در ارائه خدمات بهتر و مفیدتر یاری کنند.

مهمترین اهداف زعفران مصطفوی

از مهمترین اهداف زعفران مصطفوی تولید و عرضه زعفران ایرانی است. از این رو با رعایت اصول فنی و بهداشتی قبل و بعد از برداشت، بکارگیری پیمانکاران متخصص و مجرّب، دپارتمان تحقیق و توسعه، بهترین امکانات علمی و آزمایشگاهی، محصولاتی تولید می کند که مطابق با ویژگی های مندرج در آخرین استاندارد های جهانی است.همچنین زعفران مصطفوی موفق گردید ضمن تولید مرغوب ترین محصول زعفران، زمینه حضور محصولات خود را در بازارهای داخلی و جهانی از جمله اروپا، آسیا و آفریقا فراهم سازد.

زعفران مصطفوی با همت نیروهای خلاق و با تجربه و نیز از طریق به روز رسانی سیستم های سازمانی و تکنولوژی تولید دائماً به دنبال نوآوری می باشد و از طریق شناسایی نیازها و خواسته های مشتریان سعی در تولید وعرضه محصولاتی جدید، با کیفیت و سالم دارد . دریافت نشان ها، لوح ها، تندیسها و تقـدیر نـامه های مختـلف که از سـوی سازمانهای : استاندارد ملی ایران، رعایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گوشه ای از افتخارات زعفران مصطفوی می باشد . در شركت زعفران مصطفوی كنترل و بررسي هاي لازم با بهره گيري از دانش فني روز در زمینه تولید، کاشت،برداشت و فرآوری زعفران با بالاترين كيفيت توسط متخصصان انجام مي شود. اين كارشناسان با بهره گيري از آزمايشگاه هاي مجهز شيميايي و ميكروبيولوژي كنترل كيفيت محصولات متنوع زعفران مصطفوی را با رعايت بالاترين استانداردهاي جهاني به عهده دارند .

ارزش های اساسی شرکت زعفران مصطفوی

 • زنجیره ارزش متحد، هم افزا و پایدار
 • عشق به کشور، صنعت و منافع ملی
 • فراهم آوردن فرصت های جذب و ارتقای برابر
 • رعایت ارزش های اصیل انسانی ، فرهنگی و ملی
 • انصاف و صداقت در تعامل و معامله با مشتریان و ذی نفعان
 • نوآوری و هم آفرینی ارزش به کمک مشتریان و شرکای استراتژیک
منو